Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukci koupelny nabízíme jako komplexní službu. Dokážeme změnit vaší staroukoupelnu v novou a pomůžeme Vám tak zmodernizovat a zútulnit váš byt či dům.

Vše přizpůsobíme prostorovým dispozicím vašeho bytu, neboť si dobře uvědomujeme, že rekonstrukce koupelny v panelovém bytě je zcela něco jiného než instalace koupelny v novostavbě činv prostorném rodinném domě. Naší hlavní specializací jsou obkladačské a instalatérské práce včetně montování všech typů podlahových krytin a interiérových dveří. Samozřejmostí je pro nás zajištění odvozu odpadu, dovozu materiálu a zařizovacích předmětů pro rekonstrukci.

Rekonstrukce koupelny zahrnující i malbu probíhá obvykle 14 – 21 dní tzn. rychle a zároveň kvalitně. Po celou dobu rekonstrukce koupelny je možné používat staré WC nebo vám zapůjčíme chemické WC za symbolický poplatek.
Vždy se snažíme vyhovět vašim individuálním požadavkům a představám tak, abychom za vámi stanovenou  cenu dosáhli co největšího efektu a rekonstrukce koupelny se tak vyplatila nejen po stránce uživatelské, ale i po stránce finanční.

Po odsouhlasení nabídky rádi zpracujeme i grafickou vizualizaci vaší nové koupelny.

Loga_all