Kuchyně na míru

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky.

KVALITNÍ KUCHYNĚ NA CELÝ ŽIVOT

Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zku

šeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Zakázky jsou zpracovávány na moderních dřevoobráběcích strojích. Pro vlastní potřebu i pro potřeby našich zákazníků vyvíjíme potřebný software, který nám umožňuje kvalitnější a pružnější zpracování zakázek a především bezproblémovou obsluhu.

  

CENA KUCHYNĚ DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ

Vyrábíme sestavy sériové za velmi příznivou cenu, stejně tak dokážeme uspokojit náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu. Zdarma Vám zhotovíme grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Nedílnou součástí každého našeho projektu kuchyně je zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.

Rekonstrukce Sentivan Vám nabízí kuchyně na míru nejenom pro Váš prostor, ale i pro Váš život!

         POPTÁVKA

VARIABILITA KUCHYŇSKĆH DOPLŇKŮ

Plánujete novou kuchyň? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Díky promyšleným výsuvům, výklopům, rohovým skříňkám a dalším našim doplňkům záskáte dostatek úložného prostoru a vysoký komfort práce a pohybu v kuchyni.


Díky tomu, že jsme certifikovaní
zpracovatelé produktů Blum,
poskytujeme Vám na toto kování
DOŽIVOTNÍ  ZÁRUKU.

Přehled doplňků                                                         


STRONGBOX v sobě skrývá ergonomii
pohybu, uživatelský komfort a přehled
spojený úzce s více než příznivou cenou. 

                                                                                           

                                                                         Přehled doplňků 

Loga_all