DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA NA KOVÁNÍ

JN Interiér

Blum

Firma Blum je výrobcem kování vysoké kvality, které je využíváno po celém světě. Protože i my chceme, aby Vám nábytek dlouho a perfektně fungoval, používáme do našich vestavěných skříní, kuchyní a nábytku kování značky Blum. Díky tomu, že jsme certifikovaní pracovatelé, poskytujeme Vám na toto kování DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.

Se systémy výklopů, závěsů a výsuvů firmy Blum kupujete nejen nejlepší kvalitu, nýbrž i jistotu, že Vám vydrží po celou dobu životnosti nábytku.

Smluvní záruka na systémy výklopů, závěsů nebo výsuvů platí, je-li jeho majitelem první kupující – spotřebitel (záruka neplatí na nábytek, který koupíte od předešlého majitele společně s bytem nebo jej koupíte jako starší). Při případné reklamaci se stačí prokázat fakturou na Vaše jméno.

ZÁTĚŽOVÉ TESTY KVALITY

Již více než 25 let sleduje firma Blum nábytek v domácnostech při jeho používání v praktickém životě. Toto sledování výrobků poskytuje důležité informace pro testovací laboratoř, kde se provádí simulace každodenního využití.

U systémů výklopů Blum se zátěžový test realizuje 80.000 krát, u závěsů Blum 200.000 krát a u plně naložených systémů výsuvů Blum 100.000 krát. Výsledky testů mají rozhodující vliv na vývoj těch nejkvalitnějších výrobků.

Loga_all