FACEBETON POHLEDOVÁ STĚRKA

                                                         Kuchyně             Koupelny             Toalety

 Hledáte moderní krásu povrchu stěn nebo podlah ve špičkové kvalitě? Krásu spojenou s odolností, která Vás zaujme, a která ve Vás zanechá  jedinečný dojem? Pak máme pro Vás ideální řešení v naší pohledové stěrce zvané Facebeton.

Je to povrch, který imituje dnes tak oblíbený pohledový beton a je šitý na míru  moderním a  zajímavým úpravám ploch v interiéru i exteriéru. Pohledová stěrka Facebeton dodá Vašemu prostoru nadčasový vzhled a dá vyniknout Vámi zvoleným doplňkům, které v kombinaci s naší pohledovou stěrkou Facebeton mohou zapůsobit originálním a jedinečným dojmem.

Facebeton pohledovou stěrku lze nanášet na jakýkoliv povrch a to ve velké barevné škále dle našeho vzorníku Europe. Nespornou výhodou  Facebetonu je jeho použití jako alternativa k běžně používaným obkladům a dlažbám.

Společnost MUREXIN vyvinula tuto svoji vlastní technologii pro pohledovou stěrku Facebeton již v roce 2012. Facebeton je naše vlastní know-how, jehož vlastnosti neustále zdokonalujeme.

Chceme Vám ukázat, že Facebeton má využití téměř všude a z jeho krásy se Vám může až tajit dech. Pohledové stěrce Facebeton to sluší kdekoliv, ať se jedná o moderní interiér domů a bytů, nebo například o zahradní prvky v exteriéru. V podobě pohledové stěrky Facebeton Vám přinášíme do Vašeho domova kus přírody.

  

Neváhejte nás kontaktovat

Váš email :
Text zprávy :
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a dvě 
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

Loga_all

 Zpracování osobních údajů